Demek en iyi grafik kartını ve oyun için en iyi CPU’yu satın aldınız , ancak PC’niz hala istenilen performansı vermiyor gibi görünüyor.  Muhtemelen, iç mekanı düzenlemek için yeterince zaman harcamamışsınızdır. Kabloları tam olarak yönetirseniz, sizler için şahane bir deneyim ortaya çıkabilir.

 

Dışarıdaki vakaların çoğu, oyun PC’nizin iç kısımlarını parlak bir temperli cam pencereyle göstermek için tasarlandığında, biraz bakım yapmayacaksanız RGB aydınlatmaya sahip olmanın anlamı yok gibi gözüküyor. Gerçekten, bakımlı bir bilgisayara herkesin ihtiyacı bulunmaktadır. Bilgisayarlarınıza iyi bakmalı ve sık sık temizlemelisiniz. 

  1. MODÜLER VE YARI MODÜLER GÜÇ KAYNAKLARI

Biraz yağ kullanarak hemen hemen her PC temizlenebilir ve güzel görünebilir.Fakat kabloları daha derli toplu yönetmenize yardımcı olacak bir şey istiyorsanız, modüler bir güç kaynağı oldukça kullanışlı olur. 

2. DOĞRU VAKAYI SEÇİN

Günümüzde çoğu durumda, kabloları yönetmenize yardımcı olmaya hazır özelliklerle birlikte gelir, ancak hepsi eşit şekilde inşa edilmemiştir.

3. KENDİNİZİ KABLO BAĞLARIYLA DONATIN – TERCİHEN CIRT CIRTLI

Bazen kablo yönetimi, özellikle modüler olmayan bir güç kaynağı kullanıyorsanız tuhaf karşılanabilir. Kesinlikle yapmadığımız, önermediğimiz kabloları kesmek yerine kablo bağlarını kullanarak telleri uzakta tutabilir ve işiniz bittiğinde yerinde sabitleyebilirsiniz.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir